Bóg chce cię dotknąć i przemienić

19 stycznia 2021

Nick Vujicic, człowiek, którego podziwiam, powiedział: „Trudne ścieżki często prowadzą do cudownych miejsc”. Mój drogi przyjacielu, bardzo chciałbym cię zachęcić dzisiaj, byś zamiast patrzeć na drogę, wypatrywał jej celu.
Wszyscy mamy tendencję, by dostrzegać problemy zamiast szukać rozwiązań. „Cuda każdego dnia” są po to, byś każdego dnia podnosił swoje oczy w poszukiwaniu rozwiązania. Jeśli utknąłeś w martwym punkcie, złóż swoje ciężary na Niego i uwolnij modlitwę!
W tych kilku świadectwach zobaczysz, jak Bóg może zmienić wszystko!

Ciągle pamiętam, w jakim byłam stanie, kiedy zapisałam się na subskrypcję „Cudów każdego dnia”: przygnębiona, smutna, zagubiona, zżerana wątpliwościami. Dzisiaj to wszystko minęło! W zaledwie cztery, krótkie tygodnie, nauczyłam się być osobą, która się częściej śmieje, która ochoczo oczekuje Bożej łaski i pokoju. A więc krótko: uczę się na nowo ufać Bogu i to jest niesamowite! Mam coraz mniej wątpliwości, strachu i poczucia wstydu. Żyję, powtarzając sobie, że liczy się tylko to, co Jezus o mnie myśli. Więcej czasu spędzam, rozmyślając o Bogu i szukając Go.
Ania

„Cuda każdego dnia” wzmocniły moją wiarę, moją relację z Bogiem. Od października Bóg czynił cuda w moim życiu, w naszym domu, bo nagle doszło do wielkich zmian we wszystkich naszych planach (miłość, pieniądze, praca…). Modliłam się, by nasza sytuacja, która od wielu lat była trudna, zmieniła się w imieniu Jezusa, a On spełnił wszystkie moje prośby. Chwała Mu!
Natalia

Już od jakiegoś czasu, co rano otrzymuję twoje wiadomości i dziękuję Bogu za przemianę, jakiej dokonuje On w moim życiu. Chciałabym podziękować ci za te wiadomości, które pomagają mi zbliżyć się do Boga. W czasie, kiedy całkowicie odeszłam od Boga i tkwiłam w poczuciu winy, On sprawił, że mogłam do Niego wrócić. Od tego czasu uczy mnie i prowadzi. Czuję się spełniona. Depresja, myśli samobójcze i gorycz całkowicie zniknęły z mojego życia. Każdego ranka czuję się odnowiona i pocieszona ponowie przez Jego Ducha i twoje przesłanie, które czytam, gdy tylko się obudzę.
Maja

Przyjacielu, czekaj na Pana i oczekuj, że będzie działał w twoim życiu!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...