Bóg może zmienić parszywe życie w odskocznię do czegoś całkiem nowego!

9 lipca 2019

Niedawno napisała do mnie dziewczyna o imieniu Vanessa, a treść jej listu bardzo mnie poruszyła. Pomyślałem, że jej historia może być również zachętą dla ciebie lub twoich bliskich, których sytuacja wydaje się być beznadziejna.
„Mam 28 lat. Codziennie czytam twoje rozmyślania i są dla mnie błogosławieństwem. Miałam trudne dzieciństwo. Gdy miałam 3 lata, moi rodzice się rozwiedli, a mama zostawiła nas z ojcem. Byliśmy głodni, upokarzani, marzyliśmy o posiadaniu rzeczy, których nie mieliśmy, bo nie było na nie pieniędzy. Cierpiałam bardzo, brakowało mi wiary w siebie, zawsze czułam się gorsza od innych i uważałam, że jestem nic nie warta. Mój tato był pastorem, ale ja nie wiedziałam, że Bóg jest moim Ojcem. Uświadomiłam to sobie dopiero, kiedy skończyłam 28 lat… Przez wszystkie te lata diabeł mnie okłamywał i dręczył. W tym roku Bóg objawił mi się przez sen i pokazał, że przez cały ten czas nigdy nie był daleko ode mnie. On zawsze był przy mnie i kochał mnie! Kiedy się obudziłam, miałam łzy w oczach, uklękłam na podłodze i modliłam się. Tego dnia poczułam ogarniającą mnie miłość Ojca, aż zaczęłam Go uwielbiać!

Poznałam też Ducha Świętego jako realną osobę, a nie tylko jakąś »siłę«. Uczyniłam Go moim powiernikiem i towarzyszem. On jest boską, potężną, pokorną, łagodną Osobą, cieszącą się, kiedy my jesteśmy szczęśliwi! Od tego niezapomnianego dnia moje życie całkowicie się zmieniło. Jestem nową osobą – stare rzeczy naprawdę przeminęły. Dzisiaj żyję w pełni, wyzwania przyjmuję z odwagą, mam poczucie własnej wartości. Teraz wiem, że nie jestem gorsza od innych, ale że wszyscy jesteśmy po prostu inni. Kocham Pana całym swoim sercem, całą duszą i całym umysłem.
Opowiadam swoją historię po to, by dodać siły tym, którzy zmagają się z chwilami smutku, depresji, braku poczucia własnej wartości, odrzucenia i samotności. Chciałabym, byście wiedzieli, że Bóg jest naszym Ojcem. Zaufaj Mu! Uwierz w Niego! On potraf przekształcić twoje pogmatwane życie w trampolinę do czegoś nowego”.

Bogu niech będzie chwała. On zmienia życie! On może zmienić wszystko w jednej chwili. Dziękuję, Vanessa, za twoje serce i pasję dla Jezusa!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...