Czas cudów jest na wyciągnięcie ręki!

4 lutego 2021

Orchidee należą do najpiękniejszych i najdelikatniejszych kwiatów. W czasie swojego istnienia orchidea traci wszystkie kwiaty – jeden po drugim – aż zostaje tylko zielony, ogołocony pęd. Wydaje się, że orchidea utraciła już na zawsze całe swoje piękno i wdzięk. A jednak, jeśli ten pęd zostanie przycięty w odpowiednim miejscu, po jakimś czasie na nowo pojawią się na nim kwiaty.

To, co wydaje się być dzisiaj katastrofą, jest cudem w procesie rozwoju. Podobnie jak orchidea, która choć utraciła swoje kwiaty, nadal posiada zdolność kwitnienia, twój nadzwyczajny potencjał w Bożych rękach zostaje na zawsze. Ten, który cię stworzył, wie, w którym miejscu przyciąć. Ten boski ogrodnik dobrze wie, jak cię kształtować po to, byś mógł rosnąć i dojrzewać, przynosić owoc i stać się źródłem błogosławieństwa.

Ponieważ Mu ufasz, Bóg zaprasza cię, byś codziennie żył w łasce i prowadził zwycięskie życie. Ponieważ należysz do Niego, Bóg każdego dnia troszczy się o ciebie. Niezależnie od tego, z jakimi trudnościami zmagasz się dzisiaj, to one pomogą ci zrobić krok w stronę jutra. Bóg posłuży się nimi, by popchnąć cię w inny wymiar, w którym cuda będziesz mógł przeżywać codziennie: dzień po dniu, krok po kroku.
Czas cudów jest w zasięgu ręki!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...