Dzisiaj twoja wiara będzie rosła!

26 stycznia 2021

W Biblii czytamy: „Wiara zatem rodzi się dzięki przesłaniu, a treścią tego przesłania jest to, co mówi Chrystus” (List do Rzymian 10,17). Kiedy słyszymy Słowo Boże, rodzi się wiara, rośnie i dzieją się cuda. To właśnie miało miejsce w życiu Iwony i Ani.

„Cuda każdego dnia” pomogły mi poznać, kim tak naprawdę jest Bóg i czego oczekuje od mojego życia. Dzięki temu mam pragnienie, by mieć z Nim osobistą relację. Dostrzegam wiele zmian w moim charakterze i moim codziennym życiu.
Iwona

Poprzez „Cuda każdego dnia” Bóg pomógł mi zrozumieć, że jestem wartościowa w Jego oczach, że muszę nauczyć się rozmawiać z Nim, tak jak On rozmawiał z Adamem w ogrodzie Eden. Teraz wiem, że Jego Duch jest we mnie i uczę się każdego dnia z Nim rozmawiać. Wiem, że On mnie kocha i że mnie nigdy nie opuści. Moja wiara w Niego rośnie z dnia na dzień, ponieważ On odkrywa mi siebie po trochu.
Ania

Dzisiaj, podobnie jak stało się to u Iwony i Ani, Bóg pragnie poruszyć twoje serce. Posłuchaj Bożego Słowa: czy to w kościele, czy przez Internet. Twoja wiara będzie wzrastać, a Bóg będzie działał w cudowny sposób w twoim życiu.  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...