Jesteś Bożym arcydziełem!

25 kwietnia 2021

Haute couture [z franc. luksusowe krawiectwo] to świat, o którym wielu marzy. Każda rzecz prezentowana podczas pokazu mody to prawdziwe dzieło sztuki. Jedyne w swoim rodzaju, wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły, formowane z precyzją.
Nasz Bóg jest nadzwyczajnym artystą, który również tworzy niezwykle dzieła sztuki. Jedyne w swoim rodzaju. I ty jesteś jednym z Jego dzieł! „Wszystkich, którzy są nazwani moim imieniem i których ukształtowałem – owszem, są moim dziełem” (Księga Izajasza 43,7).

Poniżej ten sam werset specjalnie dla ciebie: „Nazwany jesteś moim imieniem, stworzyłem cię dla swojej chwały, i ukształtowałem, owszem, jesteś moim dziełem”. Bóg bardzo precyzyjnie dobrał wszystkie twoje cechy: od koloru oczu po niepowtarzalne właściwości twojej osobowości. Wielu z nas ma swoje kompleksy, jakiś brak pewności siebie wynikający z wyglądu fizycznego czy z nielubianej cechy osobowości, czy jeszcze z czegoś innego. Wiedz jednak, że Bóg kocha cię, takim jakim jesteś. Nie patrzy na ciebie poprzez wadę, której tak w sobie nie lubisz. On patrzy na ciebie poprzez krew Chrystusa, swoją świętość, łaskę i miłość!

Niezależnie od tego, co tak bardzo ci przeszkadza, postanów dzisiaj uwierzyć, że Bóg ukształtował cię z drobiazgową starannością, pasją i precyzją.
Jesteś jedyny w swoim rodzaju, drogi sercu twojego Niebiańskiego Ojca!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...