Jesteś cudem!

22 stycznia 2021

Czytając wiele zachęcających historii, jakie od was dostaję, jeszcze bardziej uświadomiłem sobie, że Pan działa wszędzie tam, gdzie człowiek zwraca się do Niego. To ty jesteś cudem! Tak wiele przemienionych, odnowionych serc, ponadnaturalnych uzdrowień, aktów przebaczenia… Wszystko to jest efektem pracy i zaangażowania Boga. To dodaje mi chęci, by nie przestawać, by nadal być z wami w kontakcie poprzez „Cuda każdego dnia”.

Zaczynając ten nowy projekt, chciałem w szczególny sposób służyć Bożym ludziom. Teraz to ty mi usługujesz! Czytam, co posyłasz, słucham cię i cieszę się z cudu, który już jest w drodze do ciebie…

„Cuda każdego dnia” dają mi siłę, by się nie poddawać. Dziękuję bardzo za tę wspaniałą służbę, która szczególnie pomaga tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. Twoje przesłanie ma też zawsze wspólny temat, który prowadzi nas przez Słowo Boże. Zasięg wpływu jest praktycznie niewyobrażalny – a mnie osobiście pomaga i wzmacnia, i zachęca do bardziej wnikliwego czytania Biblii. To jest tematem naszych rozmów w biurze, potem w rodzinie, a potem w mojej grupie modlitewnej.
Krzysztof

Od sierpnia wszystko, co wydawało mi się niemożliwe, stało się.
Ela

W moim życiu było tyle bólu, że musiałam dać mu ujście. „Cuda każdego dnia” pomagają mi oddawać wszystko Bogu i pogłębiać osobistą relację z Ojcem i Jego Synem, Jezusem Chrystusem. Teraz odkrywam radość w życiu. Dziękuję!
Martyna

Naprawdę jesteś Bożym cudem! On cię kocha w bardzo szczególny i osobisty sposób.  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...