Jesteś darem Bożym!

6 stycznia 2021

Nasza czytelniczka Theodora napisała komentarz, który szczególnie mnie poruszył. Przeczytaj go uważnie i zastanów się nad jej głębokimi myślami.

Dziękuję, Panie, za to, co czynisz z moim życiem. Dziękuję za to, kim byłam wczoraj i kim jestem dzisiaj. Dałeś mi siły, by przejść przez próby; zawstydziłeś moich wrogów; zamieniłeś moje porażki w zwycięstwa. To, gdzie dzisiaj jestem, jest dokładnie miejscem, w którym powinnam być, bo Ty czynisz moją drogę doskonałą. Ufam, że będziesz kierował moim życiem i nadawał mu znaczenie.
Wypełnij moje serce miłością, bym mogła dzielić się z innymi tymi darami, którymi mnie obdarowałeś. Postaw mnie w służbie innym, bym mogła być Twoimi rękami i stopami. Pomóż mi dawać zawsze o trochę więcej, niż jestem proszona, bym była godna stawać przed Twoim obliczem. Chcę być blisko Ciebie niezależnie od tego, co się wydarzy. Nic nie może mnie oderwać od Ciebie. Błogosławię Twoje Imię wszystkim, czym jestem, nasz Ojcze w niebie. Amen.

Droga Theodoro, wiem, że Bóg będzie czynił cudowne rzeczy w twoim życiu! Twoje imię po grecku znaczy „Boży dar”. Podziwiam twoją wiarę, determinację i pragnienie służenia innym.
Wiem, że ty również, jesteś darem od Boga, prawdziwie boskim darem w tym świecie i dla tego świata. Nigdy w to nie wątp!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...