Jesteś zaproszony do stołu Króla!

5 lutego 2021

„Przeznaczył nas, abyśmy przez Jezusa Chrystusa stali się Jego dziećmi, zgodnie z życzeniem jego woli, dla tym większej chwały Jego łaski, którą obdarzył nas w Ukochanym” (List do Efezjan 1,5-6).

Dzisiaj rano czytaj, przyjmij i pojmij tę głęboką prawdę: jesteś dzieckiem Króla. Jesteś dziedzicem Tego, do którego wszystko należy. On podtrzymuje kosmos swoimi rękami i siedzi na wiecznym tronie. On rozkazuje morzom, On pokonał śmierć i On jest twoim Ojcem. On cię stworzył, wybrał i adoptował. To jest oczywiste, ale warto to powtarzać: dzieci Króla jadają przy stole Króla. Innymi słowy, mają dostęp do najlepszych potraw, najwspanialszych dań, niezwykłych smaków i aromatów.

Ponieważ jesteś Jego dzieckiem, masz przywilej przystępowania do Jego tronu, Jego stołu, Jego serca. Masz przywilej spędzania czasu w towarzystwie Króla Królów każdego dnia i nie istnieje nic bardziej wspaniałego czy wyjątkowego niż to. Nieograniczony dostęp do wcielonej miłości, do niebiańskiego miejsca.
Przyjdź dzisiaj, zbliż się do Ojca. Podejdź bliżej. Poczuj Jego zapach. Usłysz bicie Jego serca. Stół jest nakryty, a On czeka tylko na ciebie.
Zapraszam cię, byś pomodlił się ze mną: „Ojcze, dziękuję za przywilej zbliżenia się dzisiaj do Ciebie. Wiem, że mnie kochasz i chcesz dla mnie jak najlepiej. Dziękuję za Twój pokój, miłość i dobre dary, którymi mnie obdarowujesz. Przyjmuję je dzisiaj. One są dla mnie. W imieniu Jezusa, amen”.  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...