Jezus jest twoim GPS-esem!

6 maja 2021

Zgubiłeś się kiedyś w jakimś mało przyjaznym miejscu?
Znajoma opowiadała mi kiedyś, jak to podczas jednej z wycieczek w góry, będąc już blisko szczytu, musiała na czworakach szukać znaków na skale, żeby znaleźć drogę do najbliższego schroniska. Ściemniało się coraz szybciej i mgła niespodziewanie ogarnęła całą okolicę. Szczęśliwie znalazła drogę… Wyobraź sobie, że pewnego dnia lecisz nad tym samym szczytem w jasny dzień i trudno ci zrozumieć, jak ktoś mógł się tutaj zgubić.
„Jezus odpowiedział: Ja jestem drogą, prawdą i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej, jak tylko przeze Mnie” (Ewangelia Jana 14,6).

Jeśli właśnie utknąłeś we mgle, pogubiłeś się, mam dla ciebie dobrą wiadomość: Jezus widzi twoją sytuację z góry i jeśli Mu zaufasz, On cię poprowadzi, bo On jest twoją drogą!
Zachęcam, pomódl się razem ze mną: „Panie, Ty jesteś drogą, prawdą i życiem. Tak, Ty jesteś Tym, który oświetla moją ścieżkę. Nawet jeśli nie widzę wyraźnie, Ty widzisz doskonale całą drogę przede mną. Dziękuję Ci, Panie, za Twoją obecność i za to, że pokazujesz mi drogę. Kocham cię, Jezu, W twoim imieniu, amen”.  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...