Jezus pragnie twojego dobra!

9 czerwca 2019

Nie znam twojej historii, ale wiem, że życie to nie szeroka leniwa rzeka… Nie wszyscy, których spotykamy, bywają dla nas mili, o czym niejednokrotnie boleśnie się przekonujemy. Być może przeżyłeś coś podobnego, i dzisiaj nie umiesz już nikomu zaufać?
- Ktoś nie dotrzymał danej ci obietnicy?
- Zostałeś zdradzony w swoim związku małżeńskim?
- Otworzyłeś się przed kimś, kto cię osądził i skrytykował?
- Zawiódł cię twój najlepszy przyjaciel?

Rozumiem i chciałbym cię zapewnić: Jezus jest godny twojego zaufania, ponieważ On chce wyłącznie twojego dobra. On cię nigdy nie skrzywdzi. A kiedy ktoś obróci się przeciwko tobie, On stanie w twojej obronie. Słowa z Księgi Liczb 23,19 zapewniają nas: „Bóg nie jest człowiekiem, aby miał kłamać, ani synem człowieczym, by miał zmieniać zdanie. Czy On mówi, a nie czyni? I czy oznajmia, a nie spełnia?” Nawet jeśli ktoś cię okłamał, zranił czy zdradził, bądź pewien, że Jezus nigdy tego nie zrobi. On pragnie wyłącznie twojego dobra. Tak, On jest godny zaufania!
Otwórz swoje serce przed Bogiem i zaufaj Mu całkowicie w każdej dziedzinie swojego życia. Pomódl się tą prostą modlitwą: „Panie Jezu, wierzę Ci. Dziękuję, że przypominasz mi, że Ty jesteś godzien mojego zaufania. Przychodzę teraz do Ciebie. Dziękuję Ci, Panie Jezu. Amen”.
Niech Bóg cię błogosławi!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...