Już zwyciężyłeś!

5 kwietnia 2021

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad zwrotem „walczyć o zwycięstwo”? Czasami musimy walczyć z chorobą, nałogami czy ze złymi nawykami, o swoje małżeństwo czy relacje. Jako Boże dzieci często zachęcamy się, by z odwagą walczyć o zwycięstwo, polegając na siłach i zwycięstwie Jezusa Chrystusa. Ale... Jezus już odniósł zwycięstwo!
On nie tylko odniósł zwycięstwo nad śmiercią poprzez swoje zmartwychwstanie, ale i nad naszą chorobą, uzależnieniami, fizycznym i emocjonalnym bólem.

Chciałbym cię dzisiaj zachęcić, byś zamiast walczyć o, walczył w zwycięstwie. Innymi słowy, walcz, wierząc w zwycięstwo, które Jezus już wcześniej dla ciebie odniósł i to raz na zawsze! To oznacza, że twoje nastawienie i postawa będą całkowicie inne. Zamiast walczyć, by odnieść zwycięstwo, niepotrzebnie wyczerpując swoje siły, Jezus zaprasza cię, byś ufając Mu, korzystał ze zwycięstwa, które już zostało odniesione ponad 2000 lat temu.
To zwycięstwo jest widoczne również poprzez cuda, jakie dzieją się obecnie w życiu wielu ludzi.

Historia Larysy jest jednym z przykładów.
Doświadczyłam cudu, kiedy otrzymałam twój e-mail zatytułowany „Wiara – to wszystko, co mam!”. Tego ranka modliłam się o moją szwagierkę, która choruje na toksyczną martwicę naskórka. Nikt nie był w stanie jej pomóc – po prostu nie ma na to lekarstwa. Ale mój Bóg ją uratował! Dzisiaj jest w dobrym stanie i wróciła do domu. Cała chwała należy się Jezusowi!
Zwycięstwo już się dokonało!

W swojej walce możesz zdać się na zwycięstwo, które Jezus odniósł dla ciebie na krzyżu.  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...