Kochaj!

5 marca 2020

Bardzo poruszył mnie film, pt. „Facing The Giants” (polski tytuł - „Boska Interwencja”). To jeden z tych filmów, dzięki którym nasza wiara rośnie. W jednej ze scen żona głównego bohatera idzie do lekarza na umówioną wizytę. Po wielu nieudanych próbach ma nadzieję, że tym razem usłyszy dobrą wiadomość, że jest w ciąży. Wynik jest jednak ponownie negatywny, W łzach tej kobiety czujemy ogromny smutek. W swoim żalu jednak, podnosi swoje oczy do nieba i wypowiada znamienne słowa: „Mimo to będę Cię kochać, Panie. Zawsze będę cię kochać”.  

Tego rodzaju wiara jest bezcenna w Bożych oczach. To wiara, która mówi: „Nie rozumiem tego Panie, to boli, bardzo boli, ale niezależnie jak będzie, pozostanę Tobie wierny. Ciągle będę Cię kochać i Tobie służyć, Jezu.”. To wiara, która mówi, że kochamy Boga nie za Jego dobre dary ale za to Kim jest.  

Nawet jeśli nie rozumiesz, niech twoja miłość do Niego nie stygnie. Kochaj swojego Boga, trzymaj się blisko Niego. On jest przy tobie i działa dla twojego dobra. Zachęcam cię, byś w ciągu dnia zastanowił się na tym niezwykłym wersetem biblijnym. Modlę się, by był on dla ciebie wielkim zachęceniem! „Bóg naszym schronieniem, źródłem naszej siły, zawsze dostępną pomocą w trudnościach”. (Psalm 46,2)  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...