Nic nie może zagasić Bożej miłości

7 lutego 2021

Bóg jest niezwykłym bohaterem, pełnym energii, przepełnionym miłością do ciebie. To ponadnaturalna miłość z nieba: „Połóż mnie jak pieczęć na swoim sercu, jak pieczęć na swoim ramieniu. Miłość bowiem jest mocna jak śmierć (…). Wielkie wody nie ugaszą miłości ani strumienie jej nie zaleją. Jeśli ktoś chciałby oddać za miłość wszystko, co posiada, czy będą go mieli w pogardzie?” (Pieśń nad Pieśniami 8,6-7).

Żadne wody Ziemi nie mogą zalać tej miłości. Nie ma ona konkurencji, nic nie może się z nią równać. To miłość nieskończona, niesamowita, powstająca z mocą i siłą jak słońce. To miłość, która podchodzi do drzwi twojego serca z całą łagodnością i energią, a przechodząc przez próg, zalewa całe twoje wnętrze.
Czy można znaleźć większą miłość? Jak pisze apostoł Jan: „Sami zobaczcie, jak wielką, pełną ofiary miłością obdarzył nas Ojciec” (1 List Jana 3,1).
Jest tak ogromna, że cały wszechświat nie może jej pomieścić. W słowniku brakuje słów, by ją opisać. Jest jednocześnie słodka i potężna. Otacza cię i wypełnia.

Wierzę, że każdy z twoich dni jest wypełniony i naznaczony Bożą ponadnaturalną miłością!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...