Nie bój się prosić!

4 marca 2021

„Z utęsknieniem czekałem na Pana, i On skłonił się ku mnie - i wysłuchał mojego wołania. Wyciągnął mnie z przepaści zagłady, wyprowadził z grząskiego błota i postawił moje nogi na skale, zagwarantował mi pewny krok. Włożył w moje usta pieśń nową, pieśń pochwalną dla naszego Boga. Wielu to zobaczy i ogarnie ich lęk - i zaufają Panu” (Psalm 40,2-4).

Bóg zachęca cię, byś Mu zaufał w każdej swojej potrzebie: materialnej, fizycznej, ale też duchowej. Z Bogiem możesz rozmawiać o wszystkim. Jego ramiona są zawsze gotowe, by cię przygarnąć. Jego dłonie są zawsze w pobliżu, by otrzeć twoje łzy. On jest pewną skałą, Tym, na kogo zawsze możesz liczyć. On stawia twoje nogi na skale, a w Nim nigdy się nie zachwiejesz. Bóg daje ci moc życia. On oczyszcza drogę dla twojej odnowy, twego uzdrowienia.

Pomódl się ze mną: „Panie, dziękuję, że mogę dzisiaj przyjść do Ciebie z moją potrzebą i z pewnością, że Ty mnie nie odrzucisz, że masz dla mnie czas. Dziękuję, że mnie słyszysz, a Twoje zaopatrzenie jest zawsze właściwe i wystarczające. Tobie niech będzie chwała, amen”.  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...