Nikt nie powstrzyma tego, co Bóg zapowiedział!

2 marca 2019

Kontynuujemy cykl z Jeremiasza 29,11 W Biblii czytamy: „Ja wiem jakie wiążę z wami plany – oświadcza Pan. – To plany o pokoju, a nie o niedoli. Chcę dać wam szczęśliwą przyszłość i uczynić was ludźmi nadziei”. (Jeremiasz 29,11) Niech te słowa zapadną dzisiaj głęboko w twoje serce… moje dziecko,mam plan dla twojego życia. Wszystko, co wypowiedziałem,obietnice, które ci złożyłem,pragnienia, jakie wobec ciebie wypowiedziałem,wszystko to, co mówiłem do ciebie… wszystko to się spełni. Tak, wszystko zaplanowałem z wielkim wyprzedzeniem.Przewidziałem przez co będziesz przechodził: przeciwności, choroby, potrzeby finansowe.

Nikt nie może unieważnić ani zniweczyć tego, co powiedziałem.Możesz odważnie iść naprzód.Ja cię nie zostawię… Będę szedł tuż obok – aż do końca. Zawsze jestem o jeden krok przed tobą. Drogę, którą pójdziesz… Ja już przeszedłem. Wyrównałem pagórki i pokonałem każdą przeszkodę. Możesz Mi zaufać”. (według Jeremiasza 29,11)

Modlę się, byś uświadomił sobie w pełni, że nikt nie może powstrzymać tego, co Bóg zapowiedział. Pomódlmy się razem: „Ojcze, dziękuję Ci, że jestem Twój! Moje życie należy do Ciebie i w Tobie mam wielką wartość. Dziękuję Ci, że Twój doskonały plan dla mojego życia się wypełnia! Wierzę, że wszystko służy mojemu rozwojowi i realizacji Twojej woli. Tak, to, co wypowiedziały Twoje usta, Twoje ręce wykonają. Nikt nie powstrzyma tego, co zapowiedziałeś! W imieniu Jezusa, amen!”.  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...