Oaza jest niedaleko!

30 grudnia 2020

Czułeś się kiedyś, tak jakbyś szedł przez wyschniętą krainę, gdzie wszystko dokoła było bezwartościowe, jałowe, spustoszone? A co jeśli Bóg dopuścił taki jałowy czas w twoim życiu? Sam Jezus został poprowadzony przez Ducha Świętego na pustynię (zobacz: Ewangelia Łukasza 4,1).

Uwierz, że nie znalazłeś się na pustyni po to, by tam umrzeć, ale by Bóg mógł cię czegoś nauczyć. Podobnie jak Jezus zostałeś poprowadzony w to miejsce, w ten okres życia, byś rozwinął swoją relację z Ojcem i każdego dnia był coraz bardziej przemienianym na Jego obraz.
W tym szczególnym czasie Jezus „odciska” w tobie swój charakter i zdolności, byś stał się cudem wśród narodów, wsparciem dla tych, którzy są wokół ciebie, żywym świadectwem Bożej łaski i mocy w codziennym życiu.

Wytrwaj przyjacielu, oaza jest niedaleko!

Zapraszam cię do wspólnej modlitwy: „Ojcze, kiedy idę przez pustynię, daj mi łaskę, bym popatrzył na tę sytuację Twoimi oczami. Przyciągnij mnie bliżej do siebie i daj mi siły, bym przylgnął do Ciebie, kiedy rozpacz puka do moich drzwi. Chcę Ci oddawać całą chwałę. Ty rozpocząłeś we mnie dobre dzieło i Ty je dokończysz doskonale w swojej wielkiej miłości. W imieniu Jezusa Chrystusa, amen”.  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...