Powiedzie ci się!

21 lipca 2019

„O, jak szczęśliwy jest ten, kto nie kieruje się radą bezbożnych, nie przesiąkł podłością grzeszników, nie zajął miejsca w gronie szyderców, a jego rozkosz to Prawo Pana – nad nim rozmyśla za dnia oraz nocą. Będzie jak drzewo zasadzone wśród strumieni, które wyda owoc we właściwym czasie. Jego liść nie pożółknie, a czego się podejmie to skończy się powodzeniem”. (Psalm 1,1—3)

Dzisiaj zakończymy serię rozważań pierwszych kilku wersetów Psalmu 1.
Jeśli czytałeś ten cykl od początku, wierzę z całego serca, że jesteś ubłogosławiony. „Czego się podejmie, to skończy z powodzeniem”.
W innych tłumaczeniach:
„Cokolwiek uczyni, powiedzie się”,
„Odnosi powodzenie we wszystkim czego się podejmuje”.
Taka jest obietnica dotycząca twojej przyszłości. Idź za Bożymi wskazówkami, a powiedzie ci się! Jest tyle nowych rzeczy wartych wypróbowania! Zrób to, daj im szansę! Bóg chce, by ci się powiodło. Pozwól Mu, by cię inspirował! Wzrost, rozwój, powodzenie przychodzi z nieba. Trzymaj się mocno tej obietnicy. Biblia mówi: „W ten sposób Pan postawi cię na czele, nie z tyłu! Będziesz tylko górą, nigdy nie będziesz dołem – gdy tylko będziesz słuchał przykazań Pana, twojego Boga, które ja ci dziś nadaję, abyś pilnował ich stosowania”. (Księga Powtórzonego Prawa 28,13) Taki jest Boży plan dla ciebie!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...