Przyjmij wskazówki Niebiańskiego Ojca

10 lipca 2020

Rolą rodziców jest wychowywanie, opieka, dyscyplinowanie, prowadzenie i przekazanie wiedzy swoim dzieciom. To jeden ze wspaniałych przywilejów bycia rodzicem! Jako ojciec uwielbiam dzielić się doświadczeniami, jakie miałem ze swoimi dziećmi i rozmowami, jakie z nimi prowadziłem.
Bóg, twój Niebieski Ojciec, również pragnie uczyć cię i wskazywać drogę, którą masz iść! Biblia mówi: „Możesz więc być zupełnie pewny, że jak człowiek wychowuje swojego syna, tak Pan, twój Bóg, wychowuje ciebie” (Księga Powtórzonego Prawa 8,5).

Dwulatek uczy się innych rzeczy niż nastolatek. Są na innym etapie życia i w związku z tym, ich pytania i potrzeby są inne. Każdego dnia Bóg czeka na ciebie w zacisznym miejscu modlitwy, by otwierać przed tobą swoje serce. Bóg doskonale rozumie twoją sytuację i wszystko, przez co przechodzisz. Czy jesteś pełny pokoju, radości, czy przygnieciony wątpliwościami albo strachem – twój Ojciec dokładnie wie, czego potrzebujesz.
Czytając Jego Słowo, otrzymujesz cenne rady, idealnie pasujące do sytuacji, w której aktualnie jesteś. A ponieważ nic nie może się przed Nim ukryć i On zna doskonale przyszłość, może też poradzić ci lepiej niż ktokolwiek inny!

Modlę się, byś mógł dzisiaj spotkać Go w bardzo osobisty sposób.  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...