To, co dajesz, ma wartość!

4 lipca 2020

Czasami czujemy się tacy mali, a nawet nieużyteczni w Bożych rękach. Potrzeby wokół nas, potrzeby świata są tak ogromne, że mówimy: „Panie, jak ja, mały człowiek, mogę cokolwiek zmienić?”. Bóg jednak nie potrzebuje superbohaterów. On potrzebuje wiernych ludzi.
Być może jedyną rzeczą, którą Bóg chciałby, żebyś zrobił dzisiaj, jest uśmiech do tej starszej pani, która z biegiem lat wydaje się być znużona życiem. Kto wie, czy to nie dodałoby jej otuchy bardziej niż myślisz? A może Bóg chce jedynie, byś dał z siebie wszystko w swojej pracy. Kto wie, jak bardzo to przyczyni się do rozwoju firmy?

Zatem może jedyną rzeczą, której Bóg oczekuje od ciebie, to byś był wierny, tam gdzie jesteś, w tym, co Bóg ci powierzył? To, co masz i co dajesz, jest wiele warte! Dziękuję wszystkim wiernym czytelnikom Cudów każdego dnia. Poniżej kilka wspaniałych historii...

„Dziękuję, Eryku, że dzielisz się z nami obietnicami naszego Boga. Twoje listy pomagają mi pielęgnować czas z Bogiem. Ostatnio zastanawiałam się, w jaki sposób mogłabym odzyskać tę gorliwość, tę pierwszą miłość, którą moja dusza zatraciła. Bardzo trudno jest o to walczyć samemu, ale dzięki twoim rozmyślaniom wiem, że moje światło będzie świecić każdego ranka. Dziękuję, niech Boże imię będzie błogosławione”.
Legayada

„To wielkie błogosławieństwo budzić się każdego ranka i otrzymywać list miłosny przypominający mi, jak bardzo Bóg mnie kocha! Czytam twoje e-maile zaraz z rana, co pozwala mi dobrze rozpocząć dzień i daje nową perspektywę. Dziękuję, że żyjesz!”
Linda

„Dziękuję, Eryku, potrzebowałam tego dzisiaj... Pracuję z dziewczynami, które są w ciąży albo już urodziły. Ostatnie cztery miesiące były ciężkie. Nawet pytałam Boga, czy nadal chce, bym była w tym miejscu. Twoje słowa dały mi nadzieję, że z Jezusem mogę wnosić nową jakość w to, co robię. Dziękuję, Jezu i dziękuję, Eryku, że jesteś wierny”.
Josie

„Codziennie około 9 rano otrzymuję Cuda każdego dnia. Czytam je i dzielę się nimi z moim mężem. Zaczynają nasz ranek z Bogiem, przy filiżance kawy. Dzięki nim nie tylko zbliżyliśmy się do Boga, ale i do siebie. Dziękuję z głębi serca”.
Carole

Bóg może uczynić wielkie i wspaniałe rzeczy, jeśli każdego dnia będziesz Mu powierzał to, co otrzymałeś.
Oby Pan znalazł ciebie i mnie wiernymi, tam gdzie jesteśmy. I niech przyniesie Mu to całą chwałę!

Życzę ci błogosławionego dnia!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...