Twój obrońca cię obroni!

14 stycznia 2021

„Nie wydawaj mnie tym ludziom na pożarcie, bo fałszywi świadkowie już na mnie czekają, już chcą zeznawać ludzie skorzy do gwałtu” (Psalm 27,12).

To trudne, kiedy jest się publicznie oskarżanym, w dodatku niesprawiedliwie. Przeżyłem to wiele lat temu.
Był 1 stycznia. Jadłem sobie spokojnie śniadanie z kilkoma przyjaciółmi, rozpoczynając nowy rok z radością i w braterskiej miłości, kiedy dotarła do mnie wiadomość, że w Internecie opublikowano oskarżający artykuł przeciwko TopChretien i przeciwko mnie osobiście. Ten artykuł, napisany przez pastora, kwestionował naszą integralność i inne kwestie. Zawierał wiele zarzutów...
To było bardzo bolesne doświadczenie nie tylko dla mnie, ale i dla mojej żony, i dzieci, i dla naszego zespołu. Płakaliśmy przed Bogiem i szukaliśmy Jego pociechy. Przebaczyliśmy i staraliśmy się obrócić zło w dobro.

Bądź pewny, że twój Ojciec nie wyda cię w ręce twoich wrogów i ich toksycznych działań. Mogą powstać przeciwko tobie fałszywi, dyszący złością oskarżyciele, ale ktoś inny również powstanie. On jest naszym Wybawcą i On powstanie w twojej obronie. To Jezus Chrystus, a On tchnie tylko dobrocią i łagodnością.
Posłuchaj wspaniałej pieśni w wykonaniu Kari Jobe „I Am Not Alone” (Nie jestem sam), która może być twoją deklaracją:
Jezus jest twoim Obrońcą. On powstanie! Do Niego należy ostatnie słowo!  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...