W samolocie siedzi doskonały pilot!

8 lipca 2020

Niezależnie od tego, czy przechodzisz przez turbulencje, czy słońce jasno świeci, potrzebujesz pilota, który poprowadzi samolot twojego życia. Doskonałego pilota. Duch Święty jest Osobą, która może ustrzec cię od wszelkich niebezpieczeństw i doprowadzić do celu podróży! „Jeśli żyjemy [jak twierdzimy] w Duchu [Świętym], w zgodzie z Duchem też postępujmy [w osobistej integralności, bogobojnym usposobieniu i moralnej odwadze – przez moc Ducha Świętego]” (List do Galatów 5,25).
Tylko Duch Boży może pomóc ci dotrzeć do celu, nawet jeśli oznacza to, że czasami będziesz szedł wyboistą drogą. Najważniejsze, by powierzyć Mu kontrolę, a swoje oczy skupić na Nim. Jego pragnieniem jest pomagać ci każdego dnia, nawet w sprawach, które wydają ci się błahe, ponieważ On cię kocha i każdy szczegół twojego życia ma dla Niego znaczenie!

Duch Święty zawsze będzie cię prowadził właściwą drogą. Będzie przy tobie, będzie cię uczył i pokazywał, gdzie masz iść. Tak obiecał: „Pouczę cię, wskażę ci drogę, którą masz iść; Będę służył ci radą, na tobie spocznie mój wzrok” (Psalm 32,8).

Kiedy Duch Boży kieruje twoim życiem, niczego nie musisz się bać. Napisały o tym do mnie Penelope i Brigida.
„Dzień dobry, siostry i bracia. Jestem 59-letnią samotną matką. Co rano wyczekuję Cudów każdego dnia. Nauczyły mnie coraz mocniej ufać Bogu. Mam pokój, kiedy wiem, że Bóg kieruje moim życiem. Dziękuję Mu za to każdego dnia”.
Penelope

„Przede mną bardzo trudne zadanie, które muszę zrealizować. Pierwszy e-mail Cudów każdego dnia, jaki niedawno otrzymałam, mówił właśnie o tym, że Bóg ma wszystko pod kontrolą. To pozwoliło mi nabrać zaufania i oprzeć się na Bożej łasce. Przekonałam się, że warto Mu zaufać”.
Brigida

Pomódl się razem ze mną: „Duchu Święty, oddaję Ci cały ten dzień. Prowadź mnie. Pomóż mi dokonywać dobrych wyborów i nie pozwól, bym odwrócił swój wzrok od Ciebie. Dziękuję za Twoją pomoc i wsparcie każdego dnia! W imieniu Jezusa, amen”.  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...