Zaufaj Bogu cudów!

23 lutego 2021

Stale będę zachęcał cię, byś ufał Bogu Wszechmocnemu, nie - człowiekowi.
Zbawiciel nigdy nie odsyłał tych, którzy z wiarą przychodzili do Niego. Nie robił też różnicy między ludźmi z powodu ich rasy, pochodzenia itp. Szukał wiary, a kiedy ją znajdywał, uzdrawiał. „Jak uwierzyłeś, niech ci się stanie” - było jednym z Jego ulubionych zwrotów (Ewangelia Mateusza 8,13). Pewnego dnia, kiedy Jezus nauczał w domu pełnym ludzi, usłyszał na dachu jakiś rumor. To kilku zdeterminowanych mężczyzn usuwało dachówki, by ich sparaliżowany przyjaciel mógł dostać się do środka. Jezus spojrzał w górę i zobaczył, jak przez otwór w dachu spuszczane są nosze, a potem zobaczył jeszcze coś, czego zawsze szukał, zanim zaczynał działać: wiarę mężczyzn (zobacz: Ewangelia Łukasza 5,20).

Bóg widzi twoją wiarę. Może wydaje ci się mała, ale Jezus nigdy nie twierdził, że niezbędna jest wielka wiara. Wystarczy wiara wielkości ziarenka gorczycy, by góry przenosić.
Bardzo poruszyło mnie świadectwo Lorny, jakie przysłała na adres „Cudów każdego dnia”.
„1 października otrzymałam diagnozę raka piersi II stopnia. 1 grudnia byłam już po podwójnej mastektomii. Wszystkim mówiłam o tym, że Bóg mnie uzdrowił i raka już nie ma! (...) W Walentynki powiedziano mi, że nie muszę przechodzić przez chemioterapię ani naświetlania. Teraz muszę jedynie codziennie stosować terapię hormonalną. Jakiemu wspaniałemu, potężnemu Bogu służymy! On jest cudowny! Chcę być Jego chodzącym świadectwem, by inni poznali, że Bóg jest prawdziwym Bogiem i nadal ma moc! Jestem tego żywym dowodem! Dziękuję, Boże. Uwielbiam Twoje Święte Imię!
Niech Bóg cię błogosławi i niech te rozmyślania będą dla ciebie błogosławieństwem, tak jak są dla mnie”.

Lorna postanowiła zaufać Bogu i On odpowiedział! Bóg Abrahama, Izaaka i Jakuba się nie zmienił! On odpowiada i honoruje twoją wiarę. Era cudów nie minęła. Czas Bożego uzdrowienia nie minął. Nasz Bóg nadal działa. Modlę się, by poruszał się i działał w twoim życiu, i odpowiadał na twoje potrzeby. Niech Bóg cię błogosławi i leczy.  

Dziękuję, że żyjesz!

Powrót do archiwum...